SEBAHAT GEBECİK İLE THETA HEALING

THETAHEALING® NEDİR?
Şu anda yaşadığınız hayatın sahip olduğunuz olumlu ya da olumsuz inanç ve duyguların ürünü olduğunu biliyor musunuz? Yaşamınızda farkında olarak kuvvetlendirdiğiniz, en çok yöneldiğiniz olaylar ve deneyimler hayatınızı şekillendirmekte, kısıtladıklarınız ise yaşamınızda engel ve blokajlar olarak kendini göstermektedir. Bunun sebebi, bizi biz yapan inanç ve duygularımızın %88′inin bilinçaltında depolanıyor olması; sadece ve sadece %12′inin bilincimiz dahilinde olmasıdır. Yaşamınızda engel ve blokajlara sebep olan duygu ve inançlarınızı değiştirdiğinizde, yaşamınızın her yanında bolluk enerjisini deneyimlersiniz.

ThetaHealing® Anında Şifalanma ve Bilinçaltı Değiştirme Tekniği ile farkinda olmadığınız, sizi sınırlayan inanç ve duyguları farkedebilir ve yaşamınızda bilinçli olarak bolluğu yaratabilirsiniz. Theta, derin ve güçlü meditasyon ve dualarla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; bilinçaltı ve bilincinizdeki kısıtlanmış inançları değiştirebileceğiniz, vücudunuz içinde neler olduğunu görebileceğiniz, fiziksel ve duygusal duyguları nasıl performe ettiğini izleyebileceğiniz, her türlü öğretileri yükleyebileceğiniz, hayatınızda arzuladığınız her ne var ise yaratabileceğiniz bir yöntemdir. İnanılmaz derece güçlü, öğrenmesi kolay, çok yönlü bir tekniktir. Theta ismini thetha beyin dalgalarından alır. Theta dalga boyu saniyede 4-7 Hz’dir. Genelde gece uyurken beyindeki dalga boyu theta dalga boyundadır. Ayrıca derin hipnoz durumu ile evrende birliğin tecrübelendiği durum da theta dalga boyudur. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçilebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda olursunuz.

Theta Şifası ile inanç, duygu, düşünce ve hayatımıza aldığımız deneyimlerde ani değişiklikler yapabiliriz. Aynı zamanda yaratıcı, Allah, evren, güç (her ne şekilde adlandırıyorsanız) aracılığıyla evrende var olan herhangi bir bilgi, öngörü ve yaratıcılığı kendinize yükleyebilir, fiziksel,duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. Yüklediğimiz yeni öğretiler ile geri dönülmeyecek şekilde inançlarımızı dönüştürmek mümkündür.

ThetaHealing® İle Neleri Değiştirebilirsiniz.?
ThetaHealing®; Terapistin, theta frekansına girip terapi yaptığı kişinin öz inanç, genetik, geçmiş yaşam veya ruhsal düzlemlerinden getirdiği bilinçaltı kodlarına
ulaşarak bu olumsuz kodlarını/inançlarını kişinin de onayını alarak değiştirdiği spiritüel bir tekniktir. Hayatımızda sürekli bize engel olan, ya da yapmak isteyip de yapamadığımız her şey, farkında olduğumuz ya da olmadığımız bilinçaltı kodlarımızın sonucudur. Örneğin; yaşadığı tüm aşk ilişkilerinde hayal kırıklığına uğrayan, düzenli bir ilişki sürdüremeyen birinin sevgi ve güven ile ilgili inançlarında olumsuzluklar olabilir. Sahip olduğu muhtemel inançlardan biri “Seversem incirim” programını ele alırsak, kişi bu inanca sahip olduğu müddetçe incineceği kişi ve ilişkileri kendine çekecektir. ThetaHealing® ile bu tespiti yaptıktan sonra, kişinin bilinçaltından bu inanç çıkarılarak yerine “İncinmeden sevmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum. Sevmek mümkün ve güvenlidir. Sevmeyi ve sevilmeyi hakediyorum” programları yüklenir.

ThetaHealing® ile, kişiye engel olan tüm olumsuz inançlara ve bilinçaltı kodlarına ulaşılarak bunların yerine olumlu kodlamalar yapmak mümkündür. ThetaHealing® şifası, yapıldığı andan itibaren aktive olur ve tüm değişim o anda gerçekleşir. Bunu basit bir kas testi ile de test etmek mümkündür.

ThetaHealing® ile çalışabileceğimiz konuların sınırı yoktur;
*Para kazanmakta zorluk çekiyorsanız
*Parayı rahat kazanıyor fakat bereketini görmüyorsanız
*İş arıyor fakat bulamıyorsanız
*Çalıştığınız işi sevmiyor ve değiştirmek istiyorsanız
*Çalıştığınız işi seviyor fakat sürekli zorluklarla karşılaşıyorsanız
*Hakettiğiniz terfiyi alamadığınızı düşünüyorsanız
*Eşinizle sorunlar yaşıyorsanız
*Çocuklarınızla sorunlar yaşıyorsanız
*Okul hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız
*Aşk hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız
*Ruh eşinizi hayatınıza çağırmak istiyorsanız
*Evinizi satmak istiyor fakat satamıyorsanız
*Ev almak istiyor fakat istediğiniz gibi bir ev bulamıyorsanız
*Çocuk sahibi olmak istiyor fakat olamıyorsanız
*Sağlık sorunları yaşıyorsanız, sürekli ilaç kullanmak zorundaysanız
*Ben çok şanssızım diyorsanız
*Bir türlü çözülemeyen bir miras problemi yaşıyorsanız
*Kilo vermek istiyor fakat veremiyorsanız
*Yaşama sevincinizi kaybettiyseniz ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız
ve bunlar gibi hayatınızda değişmesini istediğiniz herşey için ThetaHealing® ile
tanışıp istediğiniz hayatı yaratabilirsiniz.

Randevu ve Detaylı Bilgi için Bizimle İletişime Geçiniz